سواالات متداول

در این بخش از فروشگاه سعی بر آن شده تا قسمت مهم سوالات مشتریان عزیز به بهترین شکل پاسخ داده شود و هر سوالی در بخش های مختلف و مربوط به آن پاسخ داده شده است .

در قسمت فوتر(پایین) فروشگاه بخشی مربوط به آموزش تصویری ثبت سفارش ذکر شده است ، تنها کافیست وارد صفحه مربوطه شده و اقدامات مربوط را انجام دهید .

هرگاه هرکدام از مشتریان محترم درخواست محصولی غیر از محصولات فروشگاه به شرطی که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ، کافیست از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی تماس حاصل نماید در صورت صلاحدید محصول مورد نظر تهیه خواهد شد .

هرکدام از عزیزان که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی ابوحسین دارند به دو صورت خرید اینترنتی و کارت به کارت می توانند سفارش خود را ثبت نمایند ، لازم به ذکر است عملیات کارت به کارت  فقط به شماره کارت مندرج در سایت یا توسط پشتیبانی داده شود انتقال داده شود لذا مطابق قوانین فروشگاه در صورت انتقال به شماره ای غیر از شماره مندرج در سایت ، مسئولیتی بر عهده فروشگاه نمی باشد .

تمام تلاش ما بر این بوده تا در امنیت کامل و تحت نظر پروتکل ssl و امنیت شبکه ، شرایطی را فراهم آورد تا هموطنان عزیزمان در سایه امنیت و خیال آسوده اقدام به خرید نمایند .

تمام قیمت های مندرج در فروشگاه کاملا بروز بوده و در صورت هرگونه تغییر قیمت بلافاصله در فروشگاه اعمال خواهد شد .

اجناس و محصولاتی که در فروشگاه قرار دارند تماماً از کیفیت ممتاز و عمدتاً واردات از عمان و امارات و کویت می باشد و در تهیه این لوازم و کیفیت آنها نهایت تلاش اتخاذ شده است .

در بخش قوانین فروشگاه و هم چنین در بخش شرایط ارجاع کالا ، بطور کامل شرایط ارجاع ثبت شده است .