رزق و روزی

🔰 رزق و روزی 🔰

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

🔰 رزق و روزی 🔰

🔹️رزق و روزی ، به هر چیز مثبتی که بدست بیاید گفته می شود . رزق و روزی می تواند سلامتی ، آبرو ، جذب مردم ، درآمد و…باشد لذا خیلی از افراد رزق و روزی را پول و طلا می دانند در صورتی اینها یک شاخه از رزق و روزی می باشد .

🔹️افرادی که عمدتا سحر و جادو و یا مشکل ماورایی ندارند اما مدام مریض یا افسرده هستند این نیز یک نوع نداشتن رزق و روزی است .

🔹️کسانی که عمدتا تاجر یا کاسب یا بازاری هستند و با مشکل کسب درآمد مواجه هستند اول باید چک شود آیا گره ماورایی وجود دارد یا خیر ؟…ممکن است بخاطر تورم یا مشکلات معیشتی مردم کسی نتواند خرید انجام دهد لذا هر مشتری نداشتنی ماورایی نیست … اگر مشکل ماورایی وجود داشته باشد باید حتما رفع شود و اگر رفع نشود اگر انواع ادعیه و طلسمات جهت درآمد گرفته شود ، جواب نخواهد داد .

🔹️رزق و روزی دست خداوند هستند و اینها وسیله هستند ، اگر کسی تاجر یا جنسی برا فروش دارد و فروش نمیرود باید علاوه بر ادعیه رزق و روزی ، باید #طلسمجذبالزبون و یا #جلب_الدراهم باید گرفته شود که هرچه سریعتر کالا فروش رود .

🔹️طلسمات فوق هم نوع #علوی و رحمانی دارند و هم نوع #سفلی و شیطانی و تفاوت آنها در این است شیطانی #برکت ندارد و اگر پولی کسب شود و درآمدی عاید شود ، برباد خواهد رفت .

🔹️همانطور که می دانیم بسیاری از کاسبان اطرافمان درامد زیاد دارند و روزانه الحمدلله روز به روز پیشرفت می کنند و علت آن اینکه اول خداوند رزاق است دوم داشتن دعا یا #احجار_کریمه قوی ، دلیل بر این نیست همان دعا را اگر شخص دیگری بگیرد همانقدر درامد کسب کند بلکه حالتی مانند پازل است و ممکن است شخصی چندین دعا و طلسم رزق و روزی کسب کند اما تاثیری نداشته باشد و بعد از مدتی از شخص دیگری دعایی بگیرد و زندگی وی از این رو به آن رو شود و بهتر شود یعنی تکه تکمیل کننده پازل با دعای آخر تکمیل شود.

🔹️بعضی از ابزار #سفلی هستند اما رزق و روزی می آورند و به عنوان مثال اگر شخص فروشنده باشد حتی ممکن است یک ساعت تمام اجناسش فروش برود ولی هرکاری کند پول برکت ندارد و نمیداند چگونه آن را خرج کرده است .

🔹️۳ آیه آخر سوره  طلاق برای رزق و روزی بسیار مفید است اگر کسی هر روز ۷ مرتبه آن را تلاوت نموده و سپس وارد مغازه شود انشالله فروشش خوب خواهد بود .

🔹️برای افرادی که مدام در چشم زخم و معرض جادو هستند ابتدا طلسم #حجاب انجام شود سپس اقدام به نوشتن حرز امام جواد (ع) شود .

🔹️برای کسانی که برکت در اموالشان نیست و از ابرار سفلی نیز استفاده نکرده اند ، اگر در جمعه ی هر هفته با قربانی نمودن یک مرغ محلی سیاه و طعام دادن نیازمند مستحق ، او را بدون ریا سیر نمایند انشالله برکت به مالشان خواهد آمد .

🔹️کسانی که از #یهودی و #صبی برای رزق و جلب الزبون کمک می گیرند بدانند که استاد عامل یهودی یا ساحر صبی اگر دعایی یا طلسمی یا جادویی به آنها بدهد موقت است و جوری برنامه ریزی می کند که حداکثر ۲ ماه یا ۳ ماه بعد برای تمدید مجدد به آنها مراجعه شود…لذا دائمی نیست .

بخور مصطکی یمن 100 درصد وارداتی و اصل و اعلا

✅ جزء داروهای اصلی تقویت حافظه ✅ خاصیتی ضد سردرد دارد و به درمان سردرد کمک می کند. ✅ تقویت استحکام لثه و بوی بد دهان را از بین می برد. ✅ معجون مصطکی (با گلاب) برای تقویت چشم و درمان چشم درد مفید است. ✅ مصطکی گرفتگی گوش را درمان می کند. ✅ مصطکی برای تقویت قلب و اعصاب مفید است. ✅ مصطکی در درمان دردهای آرتریت و مفاصل موثر است. ✅ مناسب احصار جن مسلمان ✅ باطل سحر ✅ گشایش ذر کارها ✅ فتح امور مهم ✅ افزابش رزق و روزی
کیفیت ممتاز

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

تمامی مطالب و مقالات حاصل سال ها زحمت و تمرین و مطالعه بدون کم و کاستی تهیه شده و هدف ما جلوگیری از سواستفاده ، شیادی و کلاهبرداری و حل مشکلات مردم می باشد .

سایر مقالات و نوشته ها

دیدگاه خود را برای این مطلب بنویسید.

دیدگاه شما برای ما بسیار ارزشمند است!