لوگو فروشگاه اینترنتی ابوحسین
سرکتاب

ابهامات و روشن سازی در علوم غریبه

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

پیگیری علوم غریبه ربطی به پس رفت و جهان سوم و تنها دعانویسی ندارد و در بسیاری از کشورهای دنیا در حال آموزش و فراگیری این علوم هستند.

بسیاری بر این باور هستند که علوم غریبه خرافات است و تنها افراد فقیر و مذهبی و افراد احساساتی به دنبال این مسائل هستند و هرکسی پیگیر این مسائل شود نماد کم فرهنگی و به اصطلاح پایین شهر بودن طرف مقابل می دانند.

ابتدا به ریشه یابی کلمه ی <خرافه> می پردازیم، خرافه یک کلمه ی عربی است و جمع آن خرافات به معنای اعتقاد غیر منطقی و اثبات نشده تاثیر امور ماورا فیزیک بر زندگی شخصی است، به عبارت دیگر هرگونه تفکر و رفتاری که از دید مردم غیرعادی و غیر منطقی باشد و بسیاری باور دارند خرافات ریشه در گرایش های درونی و احساسات و فرهنگ رندگی بشر است.

فال تاروت

چرا علوم غریبه را خرافات میدانند و آیا جوامع اسلامی فقط پیگیر مسائل ماورا فیزیک هستند؟

داستانهای ماورایی و زندگی انسان ها بر هم گره خورده است، از ابتدای آفرینش اجنه در زندگی انسان ها بصورت مستقیم و غیر مستقیم ارتباط داشته است و انسان ها مدام به دنبال داستان های هیجان انگیز جن و پریان بوده است.

علوم غریبه همانطور که از ریشه ی کلمه ی آن هویداست ریشه در غریبی و گمنامی دارد و علت غریبی آن برای این بوده به دست نااهل نیوفتد همانطور که میدانیم در بنی اسرائیل نزدیک ترین رابطه میان انسان و جن بوده و در بسیاری از کتب تاریخی و آسمانی داستان هایی درمورد حضرت سلیمان نبی و هاروت و ماروت دو فرشته خداوند که بر زمین نازل شدند تا کمک مردم کنند به چشم میخورد.

مردم عوام  به دلیل اینکه شناختی از علوم غریبه ندارند آن را خرافه میدانند وهرکسی که به سمت این علوم گرایش پیدا کند را خرافاتی میدانند زیرا یا این مسیر را خود نرفته اند یا به مسیر افراد کلاهبردار برخورد داشتند و جواب نگرفتند.

علوم غریبه فقط در جوامع اسلامی نیست بلکه در سرتاسر دنیا از آن استقبال می شود و فیلم ساز های زیادی فیلم هایی همچون هری پاتر و…ساختند.

باطل سحر

علوم غریبه در اروپا

بسیاری اروپا را مهد تمدن نوین میدانند اروپا قاره ای وسیع با جوامع و نژادهای مختلف است این قاره به قاره سبز معروف است.

در طول قون وسطی جادو اشکال مختلفی به خود گرفت در آن زمان راهبان، کاهنان، پزشکان و جراحان، شفا دهنده های قومی(جادوگر یا درمانگر قبیله) از این علوم برای پیشبرد هدف خود استفاده می کردند.

در جادوی پزشکی، طبیبان برای انجام پیشبرد اهداف از گیاهان دارویی کمک میگرفتند و برای بعضی بیمارها از لاکنونگا( مجموعه دعاهای مسیحی) و هم چنین استفاده از وردهای جادویی و باستانی برای درمان استفاده میشد.

حتی طالع بینی نیز بر اساس سطح معنویت و قدرت تقسیم بندی میشد، اکثر جادوگران به ستاره شناسی عتقاد داشتند و بر همین اساس جادو استفاده میکردند و این طالع بینی در قرون وسطی در دیوارهای باسیلکا در فلورانس ایتالیا ثبت شده است.

در اروپا 70 درصد جادوگران زن بودند و در کلیسا باور بر این بود شیطان به شکل زن است و به همین دلیل بیشترین کشتار جادوگران در قرون وسطی بین زنان بوده است. در آن زمان اعتقاد داشتند با کشتن جادوگران (به علت ارتباط با شیاطین) و گرفتن دعای ضدجادو(حجاب) می توانند زمین را از وجود شیاطین پاک کنن و جادوگران به آنها آسیب نزنند.

جادوگر

هالووین چیست؟

هالووین مخفف کلمه Hallows evening به معنای شب قدیسان جشنی که هر ساله در 31 اکتبر برگزار می شود و از آیین های مسیحیت می باشد.

در تقویم کلیسا 3 روز (مراسم آنهالوتاید) را برای درگذشتگان ازجمله قدیسان و شهدای کلیسا و دیگر مومنان برگزار می شود، به مراسم اولین روز این سه روز هالووین تعلق دارد و هر ساله در سراسر دنیا برگزار می شود.

علوم غریبه در آمریکا

کشور آمریکا بالغ بر 300 سال است که توسط کریستف کلمب کشف شده است و قبل از آن در این قاره بومیان محلی زندگی میکردند و با گذشت سالیان متوالی آمریکا به یک ابرقدرت تبدیل شده است.

در مغازه های که لوازم تاریخی و اجناس دسته دوم در آمریکا می فروشند برا لوازم عجیب و مربوط به ماورا یا اعتقاد بر آن یافت می شود و در آمریکا بومیان سرخ پوستی قرار دارد که به آنها شمن می گویند و خیلی از اهالی و مردم آن مناطق برای طالع بینی و… به آن شمن ها مراجعه می کنند.

در آمریکا یک سری از محاکمات انجام میشد که جادوگران را به جرم افسونگری در سال 1692 میلادی تا1693 میلادی در ماساچوست آمریکا محاکمه می کردند.

سازمان های مخفی از جمله سازمان cia آمریکا و موساد نیز برای شنود خیلی از مسائل امنیتی از علوم غریبه و اجنه کمک می گیرند.

آیا با رفتن به سمت علوم غریبه بجای پیشرفت پسرفت می کنیم؟ یا نشانه جهان سومی بودن ما است؟

اصطلاح جهان سوم در دهه های 1950 میلادی تا 1960 میلادی به مجموعه کشورهایی که به تازگی استقلال یافته و نه جزو جهان سرمایه گدار . نه جهان کمونیست باشند گفته می شود و این اصطلاح مخصوص کشورهای آسیا و آفریقا است که  عضو ناتو نبوده و در کشورهای جهان اول و جهان دوم نباشند.

اگر از خیلی از مردم پرسیده شود عضو کدام جهان هستند ممکن است بگویند جهان سوم و هیچ کدام نمیداند چرا عضو جهان دوم و اول نیست زیرا مطالعه سیاسی ندارند و فقر و خرافه پرستی را ازعلایم جهان سوم میدانند.

در همین مقاله و سایرمقالات درموردس علوم غریبه به عنوان یک رکن بنیادی بارها صحبت کرده ایم که بسیاری از کشورهای دنیا از آن استفاده می کنند و حتی در آمریکا دانشگاهی مروط به علوم غریبه بنام دانشگاه متافیزیک آمریکا ، کشوری که همه آن را جهان اول میدانند در حال تدریس علوم غریبه می باشد.

آیا علوم غریبه و متافیزیک تنها در دعانویس و اعمال مربوطه ختم می شود؟

پاسخ به این سوال خیر است، علوم غریبه و متافیزیک شاخه های بسیار زیادی دارد که به اصطلاح به آن کُله سِر می گویند.

کُله سِر هر حروف آن به معنای خاصی است ؛ ک:کیمیا ، ل: لیمیا، ه: هیمیا، س: سیمیا ر: ریمیا

تقریبا تمام علوم مربوط به متافیزیک و علوم غریبه در این 5 شاخه خلاصه می شود و هرکدام از این شاخه ها ده ها گرایش مختلف دارد و به جرعت میتوان گفت حتی در مقاطع تحصیلی کارشناسی تا دکترا در مراکز آموزش عالی قابل تحصیل است زیرا مباحث آن به گسترش دریاها و عمق اقیانوس ها عمیق و وسیع است و کسی را نمی توان یافت که هر شاخه آن را تا انتها بتواند برود و هر روز نکات جدیدتری پیدا میکند.

نتیجه گیری:

1_با توجه به عصر حال حاضر متوجه شدیم تکنولوژی منافاتی با علوم غریبه ندارد.

2_کشورهای توسعه یافته نیز با علوم ماورا فیزیک و علوم غریبه و با توسط اجنه به پیشبرد اهداف خود می پردازند.

3_در کشورهای دنیا هر ساله جشنی به نام هالووین برگزار می شود، پس فقط مسلمانان دنبال این مسائل نیستند.

4_افسانه های ملل و خیلی از مسائل ساخته و پرداخته ذهن است با واقعیت نیز متفاوت است اما مسائل ماورایی اساس بر واقعیت دارد و در زندگی بسیاری از ما ملموس می باشد.

5_اگر کسی بدون دانش، تحقیقات درست، آموزش کافی بخواهد علوم غریبه را خرافات بنامد قطعا ریشه در جهل وی دارد.(دانشمندان ناآگاه_جهت خواندن این مقاله کلیک کنید)

لبان ذکر عمانی اصلی و اعلا کیفیت ممتاز- بسته 100 گرمی

✅ احضار جن ✅ باطل سحر ✅ دفع جن کافر ✅ احضار موکل مسلمان ✅ کاهش انرژی منفی ✅ افزایش رزق و روزی ✅ افزایش فروش جنس و کالا ✅ افزایش مشتری و...
کیفیت ممتاز

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

تمامی مطالب و مقالات حاصل سال ها زحمت و تمرین و مطالعه بدون کم و کاستی تهیه شده و هدف ما جلوگیری از سواستفاده ، شیادی و کلاهبرداری و حل مشکلات مردم می باشد .

سایر مقالات و نوشته ها

دیدگاه خود را برای این مطلب بنویسید.

دیدگاه شما برای ما بسیار ارزشمند است!