لوگو فروشگاه اینترنتی ابوحسین
جن گیری

علایم عارض یا جن کافر در زندگی(خیلی مهم)

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

جن های شرور و خبیث و کافر علاقه ی زیادی به آزار و اذیت انسان دارند و اولین حرکت را در شهوت و خواب های شهوانی نمایان میکند.

جن موجودیست که در کتب آسمانی از آن بنام های مختلف نامبرده شده و در تمام فرهنگ ها آثاری از وجود آن و یا داستان های ترسناک و جداب از آن اسم برده و در زندگی انسان گره خورده است.

در کتاب قران سوره جن  و در آیات مختلف ارتباط بین انسان و جن قرار دارد و در روایات مختلف اجنه به ملاقات ائمه اطهار و ارتباط دینی و… می پرداختند.

جن گیری

نکته حائز اهمیت اینکه جن به جامعه ای از موجودات ماورایی اطلاق می شود  و به نژاد آنها جن گفته می شود همانند ما انسان ها که به نژاد و جنس ما انسان می گویند پس هر جنی بد و منفی و کافر نیست.

جن یا اجنه (جمع کلمه جن) همانند انسان ها طایفه ها و گروه های مختلف دارند ولی در کل به دو گروه تقسیم می شوند: 1_اجنه خداپرست و اهل دین ،2_اجنه کافر و مشرک

اجنه مسلمان و اهل دین و خداپرست: ارتباط با آنها مشکلی ندارد و آنها انسان را به سمت درست هدایت می کنند و هدف آنها کمک به انسان برای رضای خدا و ترس از قیامت و با توجه به دستورات الهی است.

اجنه کافر و مشرک و بی دین: این اجنه از طریق مختلف دنبال ارتباط با انسان بوده و با حیله و مکر به دنبال ضربه به انسان ها می باشد و از این کار لذت میبرد و از طریق مختلف مانند سحر و جادو و.. وارد زندگی افراد می شود و زندگی فرد را تباه می سازد.

احضار جن

ارتباط با اجنه بصورت اختیاری و بصورت احضار حتی اگر جن مسلمان قرار باشد بیاید اصلا و ابدا توصیه نمی شود زیرا عواقب منفی زیادی در زندگی افراد آماتور و کنجکاو خواهد داشت و گره های سنگین و بد اقبالی زیاد به همراه خواهد داشت و علت اینکه تجربه و مهارت و اذن استاد نیاز است و کسی خودسرانه به نیت حل مشکلات آنها را صدا بزند حالت بی احترامی است و شدیدن ناراحت خواهند شد.

اجنه کافر که از طریق مختلف بیایند علامت هایی دارند و اشخاص با دیدن چند علامت می تواند مشکوک به داشتن جن کافر باشد و البته دیدن یک مورد به تنهایی نمی تواند این معنی را بدهد.

علایم عارض یا جن کافر (مهم ترین علامت ها که در خواب یا واقعیت نمایان می شوند):

✅ دیدن خواب های سکس و جنسی زیاد

✅ دیدن خواب ارتباط جنسی با محارم (برادر، خواهر، مادر و…) یا علاقه ذهنی به انجام آن و حس آزاد اندیشی و بی غیرتی و رابطه آزاد

✅ علاقه به سکس گروهی و یا تجربه ی آن

✅ سردی و عدم علاقه به سکس با همسر در صورتی قبلاً رابطه گرمی بوده و شخص طبعاً سرد مزاج نباشد.

✅ دیدن خواب میت، کفن، قبرستان، مرده شور خانه و از این قبیل خواب ها

✅ دیدن خواب تجاوز و سکس زوری در خواب یا بین خواب و بیداری

✅ داشتن شهوت زیاد و خودازضایی زیاد و علاقه به فیلم پورن

✅ علاقه و وسوسه به رابطه جنسی از عقب(مفعول شدن)

✅ داشتن رابطه عملی جنسی از عقب

✅ دراوردن صدای حیوانات یا صدای غیرمعمولی بصورت ناخوداگاه

✅ نازل شدن جن در بدن و حالت جن زده شدن در واقعیت و تغییر صدا بصورت غیرارادی

✅ اهانت و توهین به ادیان آسمانی، پیامبران، ائمه و…

✅ بد بیاری زیاد و سوختن وسایل برقی بصورت غیر طبیعی و…

✅ بسته بودن بخت و به عقد و عروسی نرسیدن در هیچ کیس و مورد ازدواج

✅ دیدن خواب همجنس بازی و تحریک با همجنس در واقعیت و علاقه به این کار

✅ حس افسردگی و ناامیدی و علاقه به خودکشی و یا انجام آن

✅ دیدن خواب های ترسناک، درگیری، خونریزی و… بصورت زیاد

✅ دیدن سایه هایی در اطراف و صدای پچ پچ، باز و بسته شدن درب خانه، زیاد شدن گربه سیاه در محله و…

✅ جلوگیری از بچه دار شدن و سقط جنین درصورتی از لحاظ پزشکی شخص سالم باشد.

✅ سرگردان شدن و تمرکز نداشتن بر زندگی و علاقه زیاد به مسکرات و مشروب

✅ درگیری و اختلاف بین خانواده بی دلیل و سر مسائل ساده

✅ دیدن خواب های بد و کابووس که در واقعیت تعبیر شوند.

✅ علاقه نداشتن به حمام و نظافت شخصی و تمیزی

✅ از بوهای خوش مثل عود و بخور و عطر شخص متنفر باشد

و..

توجه: علایم ذکرشده بر اساس تحقیقات و سال ها زحمت گرداوری شده، در زمینه درمان خجالت کشیدن معنایی ندارد و خیلی از علایم ذاتاً و به دلیل سلایق زندگی شخصی افراد نیست و با دفع جن و یا باطل سحر برای همیشه رفع می شود ؛ اگر کسی بعد از باطل سحر و دفع جن علایم فوق که زندگی شخصی وی را مختل نموده بعضی از آنها مشاهده کند این مورد ماورایی نخواهد بود و جنبه درمانی روانشناسی خواهد داشت.

توجه: علایم فوق ربطی به ایمان و دین و مسائل مذهبی ندارد ممکن است شخصی یک عمر سر بر سجده باشد و بیشتر علایم را داشته باشد و شخص دیگری اهل نماز و دین نباشد و هرگز علایم فوق را تجربه نکند. 

توجه: گناه نکردن یا انجام اعمال خیر تاثیر مثبت دارد اما مشکل را از ریشه حل نمی کند تنها راه حل رفع دایمی استفاده از استاد یا شخص حاذق می باشد.

علایمی که ذکر شد از مهم ترین علامت ها می باشند و ممکن است در شخصی همه علایم و در شخصی دیگر دو مورد از موارد بالا باشد لدا با یک مورد نمی توان به عارض داشتن شخص مشکوک شد.

عارض

در هنگام داشتن تمام یا بعضی از موارد بالا چکار کنیم؟1

در صورتی شخصی دارای چند مورد از موارد ذکر شده باشد باید حتما استادی حاذق وحرفه ای پیدا کند و اعمال درمان را انجام دهد و بهتربن کار مراجعه حضوری یا غیرحضوری برای چک  کردن سرکتاب و اعمال خواب بینی یا تبیاته است. اگر کسی بخواهد با مشاهده علایم فوق به بی خیالی زده و فکر کند با گذر زمان و اعمال مذهبی این مورد را رفع کند کاملا در اشتباه خواهد بود.

ما به همه ادیان احترام می گداریم ولی اولین کار برای درمان پاک کردن افکار پوسیده در ذهن است ،خداوند هر چه بخواهدمی شود در این مطلب اصلا و ابدا شکی یست اما متاسفانه افراد خشک مدهب و به اصطلاح حزب الهی  که بسیار تندرو هستند اعتقاد دارند هرکسی که از قران و اهل بیت دوری کند اجنه کافر به سمت او می آیند و هر کسی که با خدا و اهل بیت باشد این مسایل بر وی تاثیر نخواهد گذاشت و برای اثبات حرف های خود آیات بسیار زیادی از قران و سایر کتب می آورند و خود را علامه و بهشتی میدانند!

ما قصد توهین و یا تخریب هیچ طرز فکر و گرایشی نداریم و به همه ی آنها احترام میگذاریم و هرکس برای اعتقادات خود ارزش قائل است و این طبیعی است ولی باید قبول کنیم هرچیزی جای خود دارد همه میدانیم قران کلام الله و سراسر شفا است پس با این وچود هیچ قاری قران نباید حتی سرما بخورد و با استفاده از تلاوت قران باید دیگر چیزی بنام دکتر و پرشکی بی معنی باشد و هیچ بیماری نباید وجود داشته باشد اما ایا در واقعیت اینطور است؟!

برای دفع اجنه منفی باید از اجنه مثبت کمک گرفت وگرنه هیچ فایده ای نخواهد داشت لذا اگر کسی اقدام به درمان می کند ساحر و کافر و منکر خدا نخواهد بود و متاسفانه افراد مذهبی افراطی(منظور افراد انگشت شمار ) قدرت درک این مطلب را به علت مطالعه و سطح اطلاعات محدود و انگشت شمار ندارند و حتی از نزدیک مورد درمان شده ندیدند و متاسفانه فقط بلد هستند مطالبی که از کتب مذهبی مطالعه کرده اند برای دیگران گوشزد و نقل قول کنند و به فکر سلامتی شخص با اعمال خود خواهانه خود نخواهند بود

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

تمامی مطالب و مقالات حاصل سال ها زحمت و تمرین و مطالعه بدون کم و کاستی تهیه شده و هدف ما جلوگیری از سواستفاده ، شیادی و کلاهبرداری و حل مشکلات مردم می باشد .

سایر مقالات و نوشته ها

دیدگاه خود را برای این مطلب بنویسید.

دیدگاه شما برای ما بسیار ارزشمند است!