لوگو فروشگاه اینترنتی ابوحسین
زار درمانی

زار و ابهاماتی در فضای مجازی

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

زار موجودی زیباست و ترسناک نیست

اجنه جمع کلمه ی جن است، اجنه طوابف و گروه های بسیار زیادی دارند که خداپرست ترین و زیباترین آن زار می باشد؛ زارها مقام و منزلت دارند و یک سرباز عادی یا عساکره برای شخص نمی آید و اکثر مقام های بالا رده بر انسان ها نازل می شود.

زارها خود نیز به طوایف و کروه های مختلف تقسیم می شوند یعنی مذکر دارند و نیزمونث.

زارها تابع ادیان الهی هستند و مانند انسان ها دین های مختلفی دارند و پیرو ادیان ابراهیمی نیز هستند به همین علت است علاقه زیادی به شنیدن قران و انجیل و تورات دارند.

زار درمانی

زار و تبلیغ آن در دنیای مجازی!

در دنیای مجازی بالاخص در اینستاگرام و یوتیوب، متاسفانه محیط جولان بابازارها و مامازارهای کلاهبردار شده و در آن تبلیغات زیاد انجام داده و با جذب فالوور و… درصدد جذب مشتری هستند.

نکاتی که هر کسی باید بداند تا سروی کلاه نرود:

  • بابازار بودن ربطی به سن و سال ندارد و دلیلی بر آن نیست که اگر کسی سن کم باشد تجربه ای ندارد و نمی توان به او اعتماد کرد و اگر کسی سن بالاتری دارد قابل اعتماد تر و کار درست تر است، در زمینه ماورا و علوم غریبه یک شخص ممکن است19 ساله و بابازار باشد و کیفیت کار او از 5 بابازار 60 ساله با ده سال سابقه کار، تمیزتر و حرفه ای تر باشد.

  • بابازار بودن ربطی به نژاد عرب و عجم و یا ایرانی و غیرایرانی ندارد و هرکسی در این زمینه می تواند واقعاً بابازار باشد می تواند عرب، فارس، ترک،لر و…با هر نژادی باشد.

  • بابازار بودن به ریش و لباس عربی پوشیدن و استفاده از کلمات سنگین و یا قرانی نیست و هرکسی چند جمله نااشنا و مربوط به ماورا بگوید دلیلی بر بابا بودن او نیست چه بسا در دنیای مجازی بسیاری با ادعای واهی فقط و فقط هدفشان جذب مخاطب و کلاهبرداری است غافل از اینکه اسم بابازارها و مامازارهای بزرگ خراب نمی شود بلکه با اسم زار بازی می کنند و زار هرگز آنها را نخواهد بخشید و انتقام سخت خواهدگرفت.

  • مامازار اگرحتی بزرگترین شیوخ همراه وی باشند یا اگر کسی ساحره و جادوگر مونث باشد حتی اگر جادو بزند آن جادو را هرگز نمی تواند جادو باطل کند و اگر باطل کند یا به کسی دستور ابطال سحر بدهد قطعاً هردوشخص انجام دهنده و گوینده ضربه خواهند خورد لذا فقط و فقط بابازار یا استاد حاذق واقعی می تواند ملاک باشد.

  • ممکن است کسی زار نداشته باشد و بابا یا ماما با بی انصافی با دستورات خاصی کاری کنند که وی زار بگیرد لذا مراجعه به هرکسی صحیح نیست.(زار موجودی رحمانی است اما درست نیست اگر کسی زار ندارد بخاطر مال دنیا دچار زار و مخارج آن بشود).

  • کسی که زار دارد با هزار دعانویس و باطل سحر و رقیه شرعی و…زار نمیرود و هرکس ادعا کرد زار را قفل می کند یا خارج می کند قطعاً کلاهبردار است.

علایم زار

زار و مشخصاتی که در دنیای مجازی از آنها می دهند!

در برخی از کانال ها و پیج ها در فضای مجازی زار را با مشخصاتی مانند عارض معرفی می کنند که در مقاله ای جدا درمورد آثار عارض صحبت کردیم(جهت خواندن مقاله علایم عارض کلیک کنید).

از جمله آثاری که می گویند این است زار ها همگی مذکر هستند، لباس سیاه بلند حالت کلاه دار و بغل لباس روبان قرمز و دارای کلاه مثلثی و… هستند!

در پاسخ باید گفت خداوند تمام مخلوقات را به شکل مذکر و مونث آفرید و قدرت تکثیر نسل را در آنها بصورت ذاتی قرار داد تا نسل موجودات تا زمانی مقدر شود از بین نرود پس هرکسی که بر این عقیده است که برخی موجودات فقط از یک نوع هستند خلاف واقع است.

سوره ذاریات آیه 49 :

وَ مِنْ‌ کُلِ‌ شَيْ‌ءٍ خَلَقْنَا زَوْجَيْنِ‌ لَعَلَّکُمْ‌ تَذَکَّرُونَ‌

ترجمه: و از هر چیز دو جفت آفریدیم، شاید متذکّر شوید!

بنابراین نظریه زارها همه مذکر هستند اساساً رد می شود، تنها موجودی که مذکر است و حضور میابد ملائک و فرشتگان هستند البته گروهی از اجنه به علت عبادت و خلوص زیاد به مقام فرشتگان خواهند رسید ولی از لحاظ جنس اجنه از آتش بدون دود و ملائک از نور ساخته شده اند.

رنگ در علوم غریبه بسیار مهم است ولی اینکه بگوییم همه زارها لباس سیاه می پوشند اساساً رد می شود.

زار بحری یمنی

در برخی خیمه ها در حق زار و اهل هوا کم لطفی انجام می شود و با دنبال مال دنیا بودن فقط و فقط اسم زار را خراب می کنند البته بر هیچکس پوشیده نیست که در دنیای ما هرکاری هزینه و اجرت خود را دارد و ما مخالف آن نیستیم ولی هزینه متعادل و مناسب بهتر از گرفتن هزینه هنگفت است و بدتر اینکه شخص هزینه بسیار سنگین خرج می کند و جوابی برای درمان نمی بیند و آن بابا یا مامای کم لطف او را می پیچاند تا شخص خسته شده و بی خیال درمان شود.

در برخی دیگر از خیمه ها خیلی از باباها فرق بین عارض و زار را متوجه نمی شوند و حاضر نیستند غرور خود را بشکنند و از چند نفر دیگر برای محکم کاری سوال کنند تا مبادا اشتباهاً عارض روغن مالی یا تدهینه شود.

بسیاری از خیمه ها بازار چشم و هم چشمی شده و شخص فقط دنبال خود نمایی و ایجاد بازار گرمی برای خود است.

ما قصد بی احترامی به هیچ بابازار و مامازاری نداریم خیلی از عزیزان واقعا خالصانه و دلسوزانه به امر درمان می پردازند که صمیمانه به آنها احترام می گذاریم.

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

تمامی مطالب و مقالات حاصل سال ها زحمت و تمرین و مطالعه بدون کم و کاستی تهیه شده و هدف ما جلوگیری از سواستفاده ، شیادی و کلاهبرداری و حل مشکلات مردم می باشد .

سایر مقالات و نوشته ها

دیدگاه خود را برای این مطلب بنویسید.

دیدگاه شما برای ما بسیار ارزشمند است!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
7 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ابوعلی
ابوعلی
پنج‌شنبه 16 شهریور 1402 14:19

آیا همه زارها برابرند؟ چه فرقی بین عساکره و شیوخ هست؟ ممنونم

سامیه ناصری
سامیه ناصری
پنج‌شنبه 16 شهریور 1402 14:13

ممنونم بابا از مقالتون

ابوامیر
ابوامیر
پنج‌شنبه 16 شهریور 1402 14:12

مقاله جالبی هست