لوگو فروشگاه اینترنتی ابوحسین
انگشتر موکل دار

انگشتر موکل دار چیست؟

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

رویای داشتن انگشتر موکل دار اصل، باز شدن گره ها، افزایش ثروت و روزی، دفع دشمنان، باطل سحر و جادو و…چیزی است که آدمی مدام بدنبال آن است و بسیاری برای تهیه انگشتر موکل دار اصل هزینه های سنگین می پردازند و اگر به معنای واقعی موفق به تهیه اصلی آن باشند بسیار پیشرفت  خواهند نمود.

سنگ های زینتی محبوب

موکل چیست!؟

طبق تعریف فرهنگ لغت، اصطلاح “موکل” به  کفیل، گماشته، مامور، محافظ، نگهبان یک امر که به او دستور می دهند تا انجام دهد گفته می شود.

در علوم غریبه به اجنه ای که وظیفه ماموریت یا محافظت اموری را بر عهده دارد گفته می شود.

موکل انواع رحمانی و شیطانی دارد که رحمانی برای اعمال خیر کابرد دارد و شیطانی برای جادو و اعمال منفی کاربرد دارد.

ثروت

آیا انگشتر موکل دار وجود دارد!؟

با جستجو در سطح اینترنت مطالب مختلفی در زمینه احضار جن، گرفتن و استخدام موکل، انجام کارهای دشوار توسط ملا و دعانویس و… یافت می شود و طبق معمول بازار شیادان در ای مورد داغ می باشد، چه بسا افرادی به بهانه فروش انگشتر موکل دار باعث بازارگرمی و ایجاد دکان هایی برای جیب خود شده اند و افراد مالباخته به هیچنتیجه ای نمیرسند و متضرر می شوند.

در مورد احجار کریمه (سنگ های مقدس) مقالات مختلفی در دنیا وجود دارد مخصوصا مبحث انرژی درمانی و دفع انرژی های منفی از زندگی بطوریکه در هند و چین در آیین این مسائل از گذشته تا حال مورد استفاده قرار گرفته است.

در گذشته پادشاهان نیز سنگ هایی مانند جید (یشم ) برای دفع انرژی و افزایش نشاط استفاده میکردند که توسط اطبا و پزشکان آن زمان تجویز میشده است.

در مورد انگشتر موکل دار نیز از قدیم الایام جذابیت و لذت زیادی بین مردم داشته و مبحث جدیدی نیست و بسیاری از دانشمندان همچون ابن سینا، شیخ بهایی، میردامادو… استفاده میکردند.

بنابراین اصطلاح انگشتر موکل دار خرافات نیست . صحت دارد!

عطر افنان دهن العود ابیض_20میلی لیتر

✅ افزایش انرژی و نشاط و دفع انرژی منفی ✅ اجنه از بوی این عطرها متنفر هستند و کسی که استفاده کند نزدیک وی نمی شوند . ✅ کسانی ک زار دارند و اهل هوا هستند مصرف این عطر بسیار مفید است ✅  برای بچه ای که زیاد گریه می کند بوییدن این عطر ارام می کند
کیفیت ممتاز

از کجا بفهمیم انگشتری موکل دار است یا ساده است و موکلی ندارد!؟

افراد عادی ممکن است فکر کنند با چند سال خرید و فروش انگشتر متوجه موکل دار بودن آن بشوند درصورتی این باور غلط است.

انگشتر موکل دار به نو و کهنه بودن و به بزرگی و کوچکی و نوع مردانه یا زنانه آن هیچ ربطی ندارد لذا مراقب کلاهبرداران اینترنتی و شیوخ بی سواد باشید!

یک سری آداب هستند که افرادی که هیچ گونه سحر و جادو و یا جن و نیروی منفی ندارند (برای مطالعه علایم سحر و جادو کلیک کنید)می توانند از طریق آن بفهمند که آیا انگشتری که خریداری نمودند آیا انگشتر موکل دار است یا خیر.

در صورتی که کسی انگشتر موکل دار تهیه کند می تواند به بابازار و مامازار و یا استاد حاذق مراجعه کند و ایشان با روش های خود متوجه نوع موکل می شوند.

در بعضی سایت ها بخصوص اینستاگرام و… کلیپ هایی تحت عنوان انگشتر موکل دار با خاصیت حرکت انگشتر و… نشان می دهند که اساساً ترفند جذب مشتری است لذا خرید انگشتر فقط به واسطه یک کلیپ کاری اشتباه است.

 

آیا تبلیغ انگشتر فروش موکل زار سید واقعیت دارد!؟

در فضای مجازی تبلیغاتی تحت عنوان فروش انگشتر زار سید در فضای مجازی گسترش یافته است و بسیاری از هم وطنان عزیز با توجه به رحمانی بودن زار، علاقه دارند تا هر چه سریعتر آن را تهیه کنند غافل از اینکه در دام شیوخ کلاهبردار و باباهای شیاد خواهند افتاد!

هرگونه استفاده از اسم زار چه در دنیای حقیقی و چه در دنیای مجازی و خراب کردن اسم زار و مراسمات مخصوص و… از خشم شیوخ زار در امان نخواهد ماند.

هرکسی ممکن است زار داشته باشد ممکن است شیوخ وی طلب انگشتر کنند چه سید باشد یا بحری و سیحوت و…این طلب زار می شود و به بابا و دستور زار بستگی دارد اما اگر کسی بحواهد تحت تبلیغات اینترنتی به اصطلاح زار بفروشد کاملاً کلاهبرداری است و  زار قابل خرید و فروش نیست و حتی قابل جابجایی از کسی به دیگری به عنوان فروش و هدیه نیست و هرکس در هر نقطه دنیا مدعی شود کلاهبردار است.

زار شناسی

آیا هرکسی می تواند انگشتر موکل دار سفارش دهد!؟

برای تهیه انگشتر موکل دار باید شرایطی را در نظر گرفت و آن اینکه طبق صحبت های بالا عرض کردیم دو نوع انگشتر موکل دار هست :1_ رحمانی 2_شیطانی

انگشتر یا خاتم رحمانی و یا شیطانی برای هرکسی مناسب نیست مگر اینکه سحر و جادو  نداشته باشد و اهل هوا و زار نباشد و هیچ نحسی و عارض و جنی نداشته باشد زیرا مانع اجرای اعمال موکل انگشتر موکل دار می شود و گره می اندازد و آن را ضعیف می کند.

باید توجه داشت انگشتر موکل دار خیلی از مشکلات را حل می کند اما غول چراغ جادو نیست که شخص بخواهد حتی با آن پادشاهی کند بلکه موکل آن کارها را سهل و آسان می کند و گره راحت تر باز می شود.

نکات مهم در مورد انگشتر موکل دار

 • هرگز بصورت خودسرانه اقدام به گرفتن موکل و یا انگشتر موکل دار با توجه به مطالب اینترنت و یوتیوب بدون هیچ اذن از استاد واقعی(نه اینترنتی) انجام نشود زیرا ضرر های جبران ناپذیری خواهد رسید.

 • هرکس وعده فروش انگشتر موکل دار به قیمت پایین بدهد قطعاً دروغگو و شیاد است ولی دلیل بر این هم نیست که کسی به مبالغ سنگین انگشتر موکل دار بفروشد و آن انگشتر واقعا موکل داشته باشد!

 • هر نگین و انگشتری چه پر انرژی باشد یا کم انرژی نمی تواند موکل داشته باشد موکل بر روی سنگ های خاصی حاضر به فعالیت است.

 • کسانی که زار  دارند چه برای زارهایشان طلب هایشان داده شود و یا اصلاً هیچ اقدامی برای آن انجام نداده باشد نمی تواند از انگشتر موکل دار استفاده کند زیرا زار بسیار قوی تر از موکل جن  است.

 • اگر کسی واقعاً موفق به تهیه انگشتر موکل دار شود، تحت هیچ شرایطی نباید این انگشتر توسط دوستان یا خانواده و… در دست گذاشته شود زیرا باطل خواهد شد.

 • انگشتر موکل دار هم می تواند برای زنها استفاده گردد هم مردان، جنسیت تاثیری ندارد.

 • اگر کسی زار داشته باشد و اطلاع داشته باشد زار دارد و یا مطلع نباشد که دارد، چه برای شیوخ زار مراسم و طلب ها را داده باشد یا هیچ اقدامی نکرده باشد، انگشتر موکل دار برای وی کاربردی نخواهد داشت زیرا زار رحمانی و بسیار قوی تر از جن می باشد.

 • اگر کسی قصد گرفتن انگشتر موکل دار نوع موکل رحمانی داشته باشد، زار بسیاری از فعالیت های آن موکل را محدود می کند زیرا همان کار را زار با کیفیت بسیار بهتر انجام می دهد.

 • دیدن کلیپ و تصاویر انگشتر نمی تواند ملاک موکل دار بودن آن باشد ممکن است ویدوئویی را با برنامه های خاص ادیت و اصلاح کرده باشند تا مخاطب ترغیب  به خرید کند.

 • حتماً باید شخص خواهان انگشتر موکل دار از لحاظ سحر و جادو و…پاکسازی باشد تا اثر را ببیند.

 • قرار نیست انگشتر موکل دار ثروت و رزق و روزی بسیار زیادی بیاورد اما در زمینه جذب ثروت و رزق و روزی بسیار کمک می کند و برای مشاغلی که با مشتری سر و کار دارند کمک به افزایش فروش می کند.

انگشتر مردانه

 خلاصه مطالب در مورد انگشتر موکل دار

بله وجود دارد ولی باید از شخص معتمد تهیه گردد.

خیر فقط سنگ های خاصی و طرح های خاصی را می توان انجام داد هر انگشتری قابلیت موکل دار کردن ندارد.

خیر صحت ندارد و غیرممکن است و هدف آن اشخاص کلاهبرداری است.

خیر قدمت باعث جذب جن و موکل نخواهد شد

خیر موکل موجودی است که با سختی زیاد بدست میاد لذا با قیمت پایین انگشتر را نمی فروشند و قاعدتا کسی با قیمت ناچیز می فروشد کلاهبردار است

خیر انگشتر موکل دار منحصر به فرد سفارش دهنده است لذا حتی برای امتحان و یا تست توسط دوستان و خانواده اثر انگشتر باطل خواهد شد.

بخور صندل سرخ (صندل احمر) صلاله عمان کیفیت ممتاز و بسیار خوشبو

✅ مناسب زار و جن های مسلمان ✅ دفع جن کافر و آرام کردن همزاد بد ✅ افزایش رزق و روزی ✅ دفع انرژی منفی ✅ موثر در گشایش بخت
کیفیت ممتاز

انتشار در شبکه های اجتماعی زیر :

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

تمامی مطالب و مقالات حاصل سال ها زحمت و تمرین و مطالعه بدون کم و کاستی تهیه شده و هدف ما جلوگیری از سواستفاده ، شیادی و کلاهبرداری و حل مشکلات مردم می باشد .

سایر مقالات و نوشته ها

دیدگاه خود را برای این مطلب بنویسید.

دیدگاه شما برای ما بسیار ارزشمند است!